Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een M.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
MacclesfieldMACCheshireMacclesfieldVirgin Trains0,7130,9151,0861,1711,134
MachynllethMCNPowysArriva Trains Wales0,090,0920,0990,1040,107
MaestegMSTBridgendArriva Trains Wales0,1370,1390,160,1580,172
Maesteg Ewenny RoadMEWBridgendArriva Trains Wales0,0030,0030,0040,0050,004
MaghullMAGMerseysideSeftonMerseyrail0,4320,5020,610,6972,144
Maiden NewtonMDNDorsetWest DorsetFirst Great Western0,0180,0180,0160,0180,022
MaidenheadMAIWindsor and MaidenheadFirst Great Western3,2723,383,6093,6823,655
Maidstone BarracksMDBKentMaidstoneSoutheastern0,0010,0030,00400
Maidstone EastMDEKentMaidstoneSoutheastern0,830,871,8771,9792,089
Maidstone WestMDWKentMaidstoneSoutheastern1,1911,2910,4150,5510,563
Malden ManorMALGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains0,2850,2680,7360,680,585
MallaigMLGHighlandFirst ScotRail0,070,0660,0670,0630,065
MaltonMLTNorth YorkshireRyedaleFirst TransPennine Express0,2370,2520,2710,2820,282
Malvern LinkMVLWorcestershireMalvern HillsLondon Midland0,1790,2010,2170,2270,236
Manchester AirportMIAGreater ManchesterManchesterFirst TransPennine Express1,5761,7991,962,1592,622
Manchester Oxford RoadMCOGreater ManchesterManchesterNorthern Rail0,5620,6254,3311,255,067
Manchester PiccadillyMANGreater ManchesterManchesterNetwork Rail18,95921,23114,51420,38520,132
Manchester VictoriaMCVGreater ManchesterManchesterNorthern Rail0,4670,4885,064,0065,79
ManeaMNECambridgeshireFenlandNational Express East Anglia0,0040,0030,0020,0030,003
ManningtreeMNGEssexTendringNational Express East Anglia0,720,7080,8650,910,834
Manor ParkMNPGroot-LondenNewhamNational Express East Anglia0,6940,6571,2921,4431,232
Manor RoadMNRMerseysideWirralMerseyrail0,1130,1170,1190,1240,356
ManorbierMRBPembrokeshireArriva Trains Wales0,0040,0040,0040,0050,006
ManorsMASTyne and WearNewcastle upon TyneNorthern Rail0,0020,0010,0010,0010,003
MansfieldMFTNottinghamshireMansfieldEast Midlands Trains0,3750,3790,3610,3440,349
Mansfield WoodhouseMSWNottinghamshireMansfieldEast Midlands Trains0,1210,1270,1290,130,142
MarchMCHCambridgeshireFenlandNational Express East Anglia0,2660,2770,2970,2930,305
MardenMRNKentMaidstoneSoutheastern0,2260,2370,2330,2730,279
MargateMARKentThanetSoutheastern0,5850,5950,660,6720,653
Market HarboroughMHRLeicestershireHarboroughEast Midlands Trains0,5750,5940,6610,7020,718
Market RasenMKRLincolnshireWest LindseyEast Midlands Trains0,0420,0410,0450,0430,044
MarkinchMNCFifeFirst ScotRail0,160,170,190,2140,236
Marks TeyMKTEssexColchesterNational Express East Anglia0,3840,40,4320,460,444
MarlowMLWBuckinghamshireWycombeFirst Great Western0,2930,3020,30,2930,275
MarpleMPLGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,3080,3210,3140,3350,427
MarsdenMSNWest YorkshireKirkleesNorthern Rail0,10,1050,110,1220,153
MarskeMSKRedcar and ClevelandNorthern Rail0,0660,0720,0730,0710,077
Marston GreenMGNWest MidlandsSolihullLondon Midland0,1870,1870,1830,1820,329
Martin MillMTMKentDoverSoutheastern0,0330,0340,0380,0410,039
Martins HeronMAOBracknell ForestSouth West Trains0,5230,5290,5650,5480,519
MartonMTORedcar and ClevelandNorthern Rail0,0040,0030,0040,0050,007
MaryhillMYHGlasgow CityFirst ScotRail0,0450,0490,0530,0560,077
MarylandMYLGroot-LondenNewhamNational Express East Anglia0,1970,1970,450,5040,431
MaryportMRYCumbriaAllerdaleNorthern Rail0,0590,0610,060,0820,059
MatlockMATDerbyshireDerbyshire DalesEast Midlands Trains0,0920,0910,0920,0930,111
Matlock BathMTBDerbyshireDerbyshire DalesEast Midlands Trains0,0210,0220,0230,0240,034
Mauldeth RoadMAUGreater ManchesterManchesterNorthern Rail0,1190,1480,160,1690,221
Maxwell ParkMAXGlasgow CityFirst ScotRail0,1190,1310,1310,2320,258
MayboleMAYSouth AyrshireFirst ScotRail0,0490,050,050,0530,058
Maze HillMZHGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,540,5650,7860,8380,788
Meadowhall InterchangeMHSSouth YorkshireSheffieldNorthern Rail1,2891,3051,2331,2211,695
MeldrethMELCambridgeshireSouth CambridgeshireFirst Capital Connect0,1570,1680,1960,2140,217
MelkshamMKMWiltshireWest WiltshireFirst Great Western0,0270,0240,0220,0380,028
MeltonMESSuffolkSuffolk CoastalNational Express East Anglia0,0210,0280,0340,0370,042
Melton MowbrayMMOLeicestershireMeltonEast Midlands Trains0,2250,2450,2330,2350,244
MenheniotMENCornwallCaradonFirst Great Western0,0060,0040,0040,0040,005
MenstonMNNWest YorkshireBradfordNorthern Rail0,330,3470,3740,3760,451
MeolsMEOMerseysideWirralMerseyrail0,1970,1970,210,2080,619
Meols CopMECMerseysideSeftonNorthern Rail0,0270,0320,0390,0440,057
MeophamMEPKentGraveshamSoutheastern0,2880,2830,3070,3280,326
MerrytonMEYSouth LanarkshireFirst ScotRail0,020,0810,0980,1
MersthamMHMSurreyReigate and BansteadSouthern0,4880,5110,5530,610,613
Merthyr TydfilMERMerthyr TydfilArriva Trains Wales0,30,2940,2960,3020,321
Merthyr ValeMEVMerthyr TydfilArriva Trains Wales0,0310,0280,0330,030,034
MetheringhamMGMLincolnshireNorth KestevenEast Midlands Trains0,0970,1080,1220,1010,107
MetroCentreMCETyne and WearGatesheadNorthern Rail0,3760,3760,3730,3840,382
MexboroughMEXSouth YorkshireDoncasterNorthern Rail0,1870,1990,1840,1770,32
MicheldeverMICHampshireCity of WinchesterSouth West Trains0,0590,0760,0880,1080,118
MicklefieldMIKWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,1230,130,1380,1380,184
MiddlesbroughMBRMiddlesbroughFirst TransPennine Express1,1211,2011,2421,3011,349
MiddlewoodMDLGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,0090,010,0140,0170,022
MidghamMDGWest BerkshireFirst Great Western0,0250,0250,0240,0240,026
MilfordMLFSurreyWaverleySouth West Trains0,1750,1790,1870,2320,231
Milford HavenMFHPembrokeshireArriva Trains Wales0,040,0410,0460,0520,055
Mill Hill (Lancashire)MLHBlackburn with DarwenNorthern Rail0,0370,040,0450,0430,045
Mill Hill BroadwayMILGroot-LondenBarnetFirst Capital Connect0,9650,9732,1742,3191,929
Millbrook (Bedfordshire)MLBBedfordshireMid BedfordshireLondon Midland0,0120,0130,0140,0120,014
Millbrook (Hampshire)MBKSouthampton)South West Trains0,0210,0210,0220,0290,027
Milliken ParkMINRenfrewshireFirst ScotRail0,0920,110,1180,1240,155
MillomMLMCumbriaCopelandNorthern Rail0,2030,2030,2160,2490,159
Mills HillMIHGreater ManchesterRochdaleNorthern Rail0,1650,1840,180,1980,229
MilngavieMLNEast DunbartonshireFirst ScotRail0,6030,7170,7540,7810,956
MilnrowMLRGreater ManchesterRochdaleNorthern Rail0,0810,0840,0820,0950,103
Milton Keynes CentralMKCMilton KeynesLondon Midland3,8154,1344,5574,694,552
MinfforddMFFGwyneddArriva Trains Wales0,010,010,0120,0140,014
MinsterMSRKentThanetSoutheastern0,050,0580,0650,0760,08
MirfieldMIRWest YorkshireKirkleesNorthern Rail0,1340,1490,1690,1850,26
MistleyMISEssexTendringNational Express East Anglia0,0320,040,0430,0490,05
Mitcham EastfieldsMTCGroot-LondenMertonSouthern0,199
Mitcham JunctionMIJGroot-LondenMertonSouthern0,1740,1750,2780,3620,316
MobberleyMOBCheshireMacclesfieldNorthern Rail0,010,0110,0130,0130,015
MonifiethMONAngusFirst ScotRail0,0010,0020,0020,0020,002
Monks RisboroughMRSBuckinghamshireWycombeChiltern Railways0,0270,0220,0230,0240,023
MontpelierMTPBristolFirst Great Western0,0650,0740,0770,0610,085
MontroseMTSAngusFirst ScotRail0,3190,3460,3480,3690,366
MoorfieldsMRFMerseysideLiverpoolMerseyrail0,3090,3841,5782,1415,142
MoorsideMSDGreater ManchesterSalfordNorthern Rail0,0250,0260,0230,0220,032
MoorthorpeMRPWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,1460,1510,1570,1540,197
MorarMRRHighlandFirst ScotRail0,0040,0040,0040,0040,003
Morchard RoadMRDDevonMid DevonFirst Great Western0,0030,0030,0020,0030,004
Morden SouthMDSGroot-LondenMertonFirst Capital Connect0,0230,0270,0720,080,072
MorecambeMCMLancashireLancasterNorthern Rail0,1950,1850,1890,2050,204
Moreton (Dorset)MTNDorsetPurbeckSouth West Trains0,040,0420,0490,0580,053
Moreton (Merseyside)MRTMerseysideWirralMerseyrail0,2650,2710,2720,2830,753
Moreton-in-MarshMIMGloucestershireCotswoldFirst Great Western0,180,1780,1890,1770,185
Morfa MawddachMFAGwyneddArriva Trains Wales0,0060,0070,0080,0070,007
MorleyMLYWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,1040,1370,1610,1780,27
MorpethMPTNorthumberlandCastle MorpethNorthern Rail0,1640,1770,1890,2060,227
MortimerMORWest BerkshireFirst Great Western0,1830,1750,1770,1820,191
MortlakeMTLGroot-LondenRichmond upon ThamesSouth West Trains1,1061,0881,882,051,879
Moses GateMSSGreater ManchesterBoltonNorthern Rail0,0140,0120,0130,0140,018
Moss SideMOSLancashireFyldeNorthern Rail0,0030,0030,0030,0030,003
MossleyMSLGreater ManchesterTamesideNorthern Rail0,1920,1880,1810,1910,267
Mossley HillMSHMerseysideLiverpoolNorthern Rail0,1110,1370,1330,1340,305
MossparkMPKGlasgow CityFirst ScotRail0,0790,0920,0930,10,126
MostonMSOGreater ManchesterManchesterNorthern Rail0,0490,0520,0520,0580,077
MotherwellMTHNorth LanarkshireFirst ScotRail0,9621,0521,0951,0971,536
Motspur ParkMOTGroot-LondenMertonSouth West Trains0,6060,5751,2051,2451,139
MottinghamMTGGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,8980,9171,1381,2151,154
MouldsworthMLDCheshireCheshire West and ChesterNorthern Rail0,0120,0140,0140,0170,021
MoulsecoombMCBBrighton and HoveSouthern0,2150,260,2750,3330,329
Mount FloridaMFLGlasgow CityFirst ScotRail0,620,7460,7820,8240,918
Mountain AshMTARhondda Cynon TafArriva Trains Wales0,1090,1070,120,1150,119
Mount VernonMTVGlasgow CityFirst ScotRail0,0310,0350,0370,0410,058
Muir of OrdMOOHighlandFirst ScotRail0,0240,0250,0330,0390,051
MuirendMUIGlasgow CityFirst ScotRail0,2770,290,280,2950,345
MusselburghMUBEast LothianFirst ScotRail0,1710,1930,2030,3060,385
MytholmroydMYTWest YorkshireCalderdaleNorthern Rail0,1010,1070,1060,1130,143
Close

Oops something went wrong: