Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een G.


Table info: Station, Code, Graafschap/ County/ City, Dist...
Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
Gainsborough CentralGNBLincolnshireWest LindseyNorthern Rail000,0330,0010,001
Gainsborough Lea RoadGBLLincolnshireWest LindseyEast Midlands Trains0,1210,1330,1070,1190,119
GarelochheadGCHArgyll and ButeFirst ScotRail0,0050,0060,0050,0050,005
GarforthGRFWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,440,4640,4830,5180,644
GargraveGGVNorth YorkshireCravenNorthern Rail0,0250,0370,0340,0160,019
GarrowhillGARGlasgow CityFirst ScotRail0,3340,3660,5590,5640,631
GarscaddenGRSGlasgow CityFirst ScotRail0,1510,1750,1810,1920,257
GarsdaleGSDCumbriaSouth LakelandNorthern Rail0,0120,0120,0110,0110,012
Garston (Hertfordshire)GSNHertfordshireWatfordLondon Midland0,0810,0780,0860,0930,089
GarswoodGSWMerseysideSt HelensNorthern Rail0,1240,1340,1410,1470,307
GartcoshGRHNorth LanarkshireFirst Scotrail0,060,10,1110,124
Garth (Mid Glamorgan)GMGBridgendArriva Trains Wales0,0160,0150,0140,0180,021
Garth (Powys)GTHPowysArriva Trains Wales0,0010,0010,0010,0010,001
GarveGVEHighlandFirst ScotRail0,0070,0090,010,010,009
GathurstGSTGreater ManchesterWiganNorthern Rail0,0350,0480,0510,0530,072
GatleyGTYGreater ManchesterStockportNorthern Rail0,1520,1740,1520,1840,235
Gatwick AirportGTWWest SussexCrawleyNetwork Rail7,9778,58511,88912,7311,695
Georgemas JunctionGGJHighlandFirst ScotRail0,0010,0010,0010,0010,002
Gerrards CrossGERBuckinghamshireSouth BucksChiltern Railways0,9530,82911,1151,129
Gidea ParkGDPGroot-LondenHaveringNational Express East Anglia1,6891,6712,7043,1732,587
GiffnockGFNEast RenfrewshireFirst ScotRail0,2240,2450,2660,2730,354
GiggleswickGIGNorth YorkshireCravenNorthern Rail0,010,010,0120,0140,013
GilberdykeGBDEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,0650,0670,060,0650,058
Gilfach FargoedGFFCaerphillyArriva Trains Wales0,0090,0060,0020,0030,002
Gillingham (Dorset)GILDorsetNorth DorsetSouth West Trains0,3590,3610,3690,3950,401
Gillingham (Kent)GLMMedwaySoutheastern1,9852,0332,2012,3492,371
GilshochillGSCGlasgow CityFirst ScotRail0,0280,0330,0740,0820,103
Gipsy HillGIPGroot-LondenLambethSouthern1,0771,1341,5951,8721,706
GirvanGIRSouth AyrshireFirst ScotRail0,0990,1060,1040,1010,117
GlaisdaleGLSNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,0280,0270,0260,0220,02
Glan ConwyGCWConwyArriva Trains Wales0,0050,0020,0030,0030,002
Glasgow CentralGLCGlasgow CityNetwork Rail27,00629,3821,00221,65827,584
Glasgow Queen StreetGLQGlasgow CityFirst ScotRail3,7313,73514,05314,6618,662
GlasshoughtonGLHWest YorkshireWakefieldNorthern Rail0,0020,0350,0830,1220,135
GlazebrookGLZWarringtonNorthern Rail0,0280,0310,0330,0350,043
GleneaglesGLEPerth and KinrossFirst ScotRail0,0220,0250,0270,0270,031
GlenfinnanGLFHighlandFirst ScotRail0,0040,0050,0050,0050,006
GlengarnockGLGNorth AyrshireFirst ScotRail0,2310,2520,2650,260,348
Glenrothes with ThorntonGLTFifeFirst ScotRail0,0470,0480,0550,0540,052
GlossopGLODerbyshireHigh PeakNorthern Rail0,430,4660,4650,4880,693
GloucesterGCRGloucestershireGloucesterFirst Great Western0,810,8760,9431,0151,159
GlyndeGLYEast SussexLewesSouthern0,0450,0490,0580,0630,061
GobowenGOBShropshireOswestryArriva Trains Wales0,1410,1450,1650,1770,187
GodalmingGODSurreyWaverleySouth West Trains0,9521,0151,1311,5751,551
GodleyGDLGreater ManchesterTamesideNorthern Rail0,0460,0510,0520,050,063
GodstoneGDNSurreyTandridgeSoutheastern0,0580,0690,0740,0840,079
GoldthorpeGOESouth YorkshireBarnsleyNorthern Rail0,0490,0510,0460,0420,05
Golf StreetGOFAngusFirst ScotRail00000
GolspieGOLHighlandFirst ScotRail0,0080,0070,0070,0080,009
GomshallGOMSurreyGuildfordFirst Great Western0,0270,0290,0290,0330,04
GoodmayesGMYGroot-LondenRedbridgeNational Express East Anglia1,1561,071,9622,0921,929
GooleGOOEast Riding of YorkshireNorthern Rail0,2430,2420,2610,2770,277
GoostreyGTRCheshireCongletonNorthern Rail0,0230,020,0210,030,034
Gordon HillGDHGroot-LondenEnfieldFirst Capital Connect0,6180,6510,9231,1040,991
Goring & StreatleyGOROxfordshireSouth OxfordshireFirst Great Western0,3580,3440,3480,3670,374
Goring-By-SeaGBSWest SussexWorthingSouthern0,3740,3920,420,4480,468
GortonGTOGreater ManchesterManchesterNorthern Rail0,0650,0720,0750,0810,098
Gospel OakGPOGroot-LondenCamdenLondon Overground0,3410,3981,5121,3781,053
GourockGRKInverclydeFirst ScotRail0,3970,4380,4320,4510,521
GowertonGWNSwanseaArriva Trains Wales0,0110,0090,0140,0230,033
GoxhillGOXNorth LincolnshireNorthern Rail0,0230,0210,0210,0230,023
Grange ParkGPKGroot-LondenEnfieldFirst Capital Connect0,1820,1980,260,3210,267
Grange-Over-SandsGOSCumbriaSouth LakelandFirst TransPennine Express0,1320,1320,1480,1540,135
GrangetownGTNCardiffArriva Trains Wales0,6010,3260,1150,1250,133
GranthamGRALincolnshireSouth KestevenEast Coast Main Line0,9170,9360,9991,0331,055
GrateleyGRTHampshireTest ValleySouth West Trains0,1420,1420,1520,1710,187
Gravelly HillGVHWest MidlandsBirminghamLondon Midland0,1660,1830,20,2310,404
GravesendGRVKentGraveshamSoutheastern2,2472,3582,4822,7862,712
GraysGRYThurrockc2c2,3742,3812,62,8842,862
Great AytonGTANorth YorkshireHambletonNorthern Rail0,0040,0040,0050,0060,006
Great BentleyGRBEssexTendringNational Express East Anglia0,0740,0680,0760,0650,074
Great ChesterfordGRCEssexUttlesfordNational Express East Anglia0,0870,0860,090,0980,1
Great CoatesGCTNorth East LincolnshireNorthern Rail0,0090,0090,0090,0090,01
Great MalvernGMVWorcestershireMalvern HillsLondon Midland0,3740,3920,4050,3850,447
Great MissendenGMNBuckinghamshireChilternChiltern Railways0,4880,5250,5270,5310,525
Great YarmouthGYMNorfolkGreat YarmouthNational Express East Anglia0,2920,2840,2830,4170,417
Green LaneGNLMerseysideWirralMerseyrail0,2620,2320,2280,2590,711
Green RoadGNRCumbriaCopelandNorthern Rail0,0070,0070,0080,0130,006
GreenbankGBKCheshireCheshire West and ChesterNorthern Rail0,070,0730,0810,0910,093
GreenfauldsGRLNorth LanarkshireFirst ScotRail0,0730,0830,0940,1070,121
GreenfieldGNFGreater ManchesterOldhamNorthern Rail0,1620,1680,170,180,238
GreenfordGFDGroot-LondenEalingLondon Underground0,0850,090,074
GreenhitheGNHKentDartfordSoutheastern0,6990,770,861,1371,201
Greenock CentralGKCInverclydeFirst ScotRail0,3020,3350,3420,3350,468
Greenock WestGKWInverclydeFirst ScotRail0,4170,4530,4750,4720,683
GreenwichGNWGroot-LondenGreenwichSoutheastern1,6491,7022,4462,7012,937
Gretna GreenGEADumfries and GallowayFirst ScotRail0,030,0320,0270,0290,028
Grimsby DocksGMDNorth East LincolnshireNorthern Rail0,0070,0050,0050,0060,006
Grimsby TownGMBNorth East LincolnshireFirst TransPennine Express0,3860,3810,4030,4040,412
GrindlefordGRNDerbyshireDerbyshire DalesNorthern Rail0,0310,0330,0370,0430,048
GrosmontGMTNorth YorkshireScarboroughNorthern Rail0,020,0190,0180,0240,02
Grove ParkGRPGroot-LondenLewishamSoutheastern1,4881,4781,9221,9761,88
Guide BridgeGUIGreater ManchesterTamesideNorthern Rail0,130,1540,1470,1570,208
Guildford (Surrey)GLDSurreyGuildfordSouth West Trains6,5436,6997,1867,9838,052
GuiseleyGSYWest YorkshireCity of LeedsNorthern Rail0,6280,6850,730,7560,877
GunnersburyGUNGroot-LondenHounslowLondon Underground1,2651,2041,1681,1540,936
GunnislakeGSLCornwallCaradonFirst Great Western0,0370,0440,0440,0490,048
GuntonGNTNorfolkNorth NorfolkNational Express East Anglia0,0130,0120,0110,0160,018
GwersylltGWEWrexhamArriva Trains Wales0,0310,0260,0220,0240,028
Gypsy LaneGYPRedcar and ClevelandNorthern Rail0,010,0110,0120,0130,018
Close

Oops something went wrong: